TOP 8 dôvodov, prečo je florbal na Slovensku či vo svete stále obľúbenejší  | Šport7.sk
TOP 8 dôvodov, prečo je florbal na Slovensku či vo svete stále obľúbenejší | Šport7.sk

FBC MIKULAS PRESOV

florbal slovensko | BBonline.sk

Pravidlá florbalu | Alza.sk

Florbal - CVČ Dubnica nad Váhom - cvcdubnica.sk

Pruské potvrdilo svoju suverenitu a zdolalo poslednú Nitru 10:4 | SZFB.sk -  Slovenský zväz floorbalu
Pruské potvrdilo svoju suverenitu a zdolalo poslednú Nitru 10:4 | SZFB.sk - Slovenský zväz floorbalu

ASTV FLORBAL | Zostrih gólov zo zápasu 17.kola FBK AS Trenčín 4:7 ŠK Lido  Prírodovedec - YouTube
ASTV FLORBAL | Zostrih gólov zo zápasu 17.kola FBK AS Trenčín 4:7 ŠK Lido Prírodovedec - YouTube

Florbal: Trenčín zdemoloval obranu bratislavského Lida

Mužstvo Tsunami povstalo a posiela vyrovnanú sériu do Záhorskej Bystrice |  SZFB.sk - Slovenský zväz floorbalu
Mužstvo Tsunami povstalo a posiela vyrovnanú sériu do Záhorskej Bystrice | SZFB.sk - Slovenský zväz floorbalu

Florbal: Nemšová poslala finálovú sériu do rozhodujúceho zápasu

Florbal - Krúžky v škole

Florbal – Wikipédia

Florbal: Pruštianky sa pred finále nakopnú na pumpe, zaklínadlá potrvajú  tri minúty
Florbal: Pruštianky sa pred finále nakopnú na pumpe, zaklínadlá potrvajú tri minúty

Florbal-MSJ: Slovensko vzdorovalo Česku, ale prehralo

AS Trenčín florbal - FBK AS Trenčín - @atu_kosice 3:4 (1:1,2:0,0:3) Muži  dnes stratili 3 body a po spackanej poslednej tretine prehrali gólom minutu  pred koncom riadnej hracej doby. #loose #match #florbal #floorball  #astrencinflorbal #salming | Facebook
AS Trenčín florbal - FBK AS Trenčín - @atu_kosice 3:4 (1:1,2:0,0:3) Muži dnes stratili 3 body a po spackanej poslednej tretine prehrali gólom minutu pred koncom riadnej hracej doby. #loose #match #florbal #floorball #astrencinflorbal #salming | Facebook

florbal 4 – pnky.sk

Rozbehli sa školské súťaže - Super Florbal DETI - Florbalové zručnosti a  Super Florbal DETI - Vianoce 2022 | SZFB.sk - Slovenský zväz floorbalu
Rozbehli sa školské súťaže - Super Florbal DETI - Florbalové zručnosti a Super Florbal DETI - Vianoce 2022 | SZFB.sk - Slovenský zväz floorbalu

AS Trenčín florbal - Výsledkový servis. Máme za sebou mládežnícky víkend,  ktorý skončil na výbornú (y) V sobotu 4. 11. 2017 sa AS Trenčín predstavil  v dorasteneckej kategórii na domácom turnaji v
AS Trenčín florbal - Výsledkový servis. Máme za sebou mládežnícky víkend, ktorý skončil na výbornú (y) V sobotu 4. 11. 2017 sa AS Trenčín predstavil v dorasteneckej kategórii na domácom turnaji v

Florbal-MS-kval.: Slovenky podľahli po veľkej dráme Češkám